1. TakiEuromoda.com internet sitesine girerek bu koşulların tamamını okuyup anladığınız ve tamamına rıza göstermiş olduğunuz kabul edilmektedir. Bu koşulları kabul etmiyorsanız TakiEuromoda.com internet sitesinde gezinti yapmadan tarayıcınızdan bu internet sitesini kapatarak çıkmanız gerekmektedir.
  2. Genel kullanım sırasında sizden Ad, Soyad, e‐posta, cep telefonu numarası, adres, Banka bilgileri gibi kişisel veriler talep edilmemektedir.
  3. Kullanıcılarımıza verdiğimiz hizmetleri geliştirebilmek için TakiEuromoda.com internet sitesi sayfalarını ziyaret ederken; IP numarası, konum bilgisi, tarih ve saat bilgisi, cihaz bilgisi, tarayıcı bilgisi, dil bilgisi, ülke ve şehir bilgisi, geldiği kaynak yeri tutma bilgisi, işletim sistemi bilgisi, servis sağlayıcı bilgisi, ekran çözünürlüğü bilgisi, ziyaret edilen sayfalar ve bu sayfalarda geçirilen süre bilgisi, kaynak sayfa bilgisi, edinme bilgisi, davranış bilgisi ve dönüşüm bilgisi gibi bilgilerinizin TakiEuromoda.com ve çözüm ortakları tarafından toplanmasını, kullanılmasını ve paylaşılmasını kabul etmiş ve rıza göstermiş sayılmaktasınız.
  4. TakiEuromoda.com internet sitesini ziyaret ettiğinizde bilgi toplamak, depolamak, reklam ve benzeri işlerde kullanmak için çeşitli teknolojilerden yararlanılmaka olduğundan tarayıcınızı veya cihazınızı belirlemek üzere çerezler veya benzeri bilgi toplama ve yönlendirme teknolojileri kullanılabilmektedir. Bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya diğer cihazlarınıza yüklenen küçük bilgiler içeren bu veri dosyalarıyla; çözüm ortaklarında veya başka sitelerde görünebilen reklamcılık hizmetleri gibi hizmetlerle etkileşimde bulunduğunuzda bilgi toplama, depolama ve paylaşma gibi işlemler yapılmaktadır. İnternet sitesine girmekle yukarıda ayrıntılı olarak belirtilen bilgilerin TakiEuromoda.com ve çözüm ortakları tarafından bu teknolojiler aracılığıyla toplanmasını, kullanılmasını ve paylaşılmasını kabul etmiş ve rıza göstermiş sayılmaktasınız.
  5. TakiEuromoda.com internet sitesindeki her türlü veri ve görselin telif hakları TakiEuromoda.com’a aittir. Kaynak gösterilerek yazılı, görsel ve sosyal medyada paylaşımlarda bulunulabilir.
  6. Hukuka aykırı girişimlerde bulunan kullanıcılar TakiEuromoda.com yönetimi tarafından yasaklanabileceği gibi gerek görülmesi durumunda yasal mercilere de başvurulacaktır.
  7. Türkiye Cumhuriyeti yasal mercileri tarafından talep edilmesi durumunda TakiEuromoda.com tarafından toplanan veriler yetkili kurumlarla paylaşılacaktır.
  8. İşbu kullanım koşulları kullanıcı internet sitesinde girdiği anda başlar ve toplanan veriler TakiEuromoda.com tarafından belirlenen süreye kadar tutulmaya devam eder.
  9. TakiEuromoda.com sitesi yönetimi istediği zamanda ve şekilde bu kullanıcı koşullarını tek taraflı olarak değiştirebilir veya tamamen ortadan kaldırabilir. 10.İşbu Kullanıcı Koşulları’nın uygulanmasında Türk Hukuku uygulanacaktır. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi’nden doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın hallinde, Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.